ANASAYFAHAKKIMIZDAHİZMETLERİMİZFOTO GALERİBİZE ULAŞIN TR// EN
Yurt Dışı Taşıma Hizmetleri Yurt İçi Taşıma Hizmetleri Ofis Taşımacılığı Depolama Motorlu Araçlar Sergi Taşımacılığı Gümrük Müşavirliği Sigorta Hizmetleri Evcil Hayvan Taşımacılığı Yeniden Yerleştirme Hizmetleri

Yurt Dışı Taşıma Hizmetleri

 

Zati Eşya İhracatı 

İstanbul Ekspres'in müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetin başlanıç noktası Pre-move surveydir.

Surveyler de eşyanın hacmini belirlemenin yanı sıra müşterilerimize sevkiyatın nasıl yapılacağı, varış süreleri, gümrük evrakları, sigortalama, depolama hakkında bilgi verilir. Paketleme deneyimli ekibimiz tarafından İngilizce konuşan takım liderimizin gözetiminde, birinci sınıf malzeme kullanılarak tamamlanır. Hassas eşyalar sandıklanır.

Müşterilerimiz, varış ülkesindeki  gümrük kanunları, evrakları ve dikkat edilmesi gereken hususlar için bilgilendirilir. 

 

Zati Eşya İthalatı 

Yurt dışından gelen müşterilerimiz ile eşyaları Türkiye'ye gelmeden temasa geçilir.

Hazırlanması gereken ithalat evrakları, varış süreleri ve diğer gümrük kanunları hakkında bilgilendirilir. Eşyanın Tükiye'ye varması ile birlikte ithalat en hızlı şekilde tamamlanarak müşterilerimizin istediği tarihde teslimatları yapılır.

 

TAŞINMA SEÇENEKLERİMİZ;

 

Deniz Yolu Taşımacılığı

İstanbul Ekspres, müşterileri ürünlerinin taşınması sırasında her türlü kombinasyon olanaklarını planlayarak, konteyner bazında FCL ve LCL taşımalarını farklı seçenekleriyle en ideal çözümü sağlamaktadır.

Limandan limana, limandan kapıya, kapıdan kapıya taşımanın yanında, deniz taşımacılığı çözümleri kapsamında LCL ürünlerin konsolide edilmesi, transit yükleme hizmeti ve cross taşımacılık hizmetlerini de vermektedir.

İstanbul ekspres, tüm dünya için gemi acentalarıyla imzaladığı özel kontratlarla navlun alternatifleri yaratmakta ve maliyet avantajı sağlamaktadır.

 

Hava Yolu Taşımacılığı

Tüm dünyada oluşturduğumuz geniş hizmet ağı ile tüm müşterilerimizin uluslararası havayolu taşımaları ve tamamlayıcı servis taleplerini karşılayacak hava nakliye hizmeti sunuyoruz. 

Zamanında ve doğru taşımacılığın ön plana geçtiği hava taşımalarında özellikle dünya üzerinde stratejik önem oluşturan lojistik merkezlerimizle üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi esnekliğimizle hava taşımalarında da müşteri memnuniyetimizde artı değer yaratıyoruz.

 

Kara Yolu Taşımacılığı

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi, modern ve çevreci filosuyla İstanbul Ekspres, şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

 Sürekli geliştirilen sipariş yönetimi sistemleri; operasyon yönetiminde verimlilik sağlarken, müşterilerine de izlenebilirlik, takip kolaylığı ve şeffaflık sağlamaktadır.